Available on the app store
82k+ Ratings
Looking for?Products - Brands - Reviews
$0.00

    Food & Drink Clip by Sherri

    Video Review of #CLIPS Food & Drink by Sherri

    Video review of Clips Food & Drink  by carlson-catering

    I like to know what’s in my food. Canning keeps me in control and saves me money. This batch of organic garbanzo beans will make hummus will save me $4.12/lb vs. buying at Whole Foods. This batch is enough to make 10 lbs hummus. When I buy it , I pay $5.29/lb. Mine cost me $0.90/lb, — savings:$42.10. Follow my hubby- he will make his hummus recipe using what I canned. @chefericcarlson #fliponfire@cheferic

    @sherri_carlson
    sherri_carlson profile photo
    86
    9